ZPĚT NA VÝPIS ČLÁNKŮ

Co je štítové kování?

Co je štítové kování?

Štítové kované kování

štítové kování skloubí tradiční model kliky s působivým a okouzlujícím vzhledem. Varianta, v rámci níž jsou klika a zámek součástí jednoho štítu. Dva pomyslné a nedílné prvky tvořící velice důmyslný a esteticky zajímavý celek. Štítové kování na dveře, z něhož se vytratila jakákoliv jednoduchost a fádnost. 

Ba naopak, kované kování se štítovým provedením přináší netradičnost, preciznost zpracování každého detailu a náhled do dávné historie. Mohou za to především tvary dveřních klik a samotných štítů, jež napodobují ruční kovářskou práci.

Štítové kování

Kované kování štítové je třeba vybírat se znalostí jednoho zásadního a důležitého rozměru. Tím je rozteč mezi klikou a zámkem. Vzdálenost osy, která vám pomůže při výsledné volbě.

Dalším aspektem je lidská potřeba a touha po tom či onom designu. Štítové kované kování na dveře dodá vašemu interiéru a exteriéru unikátní a  nepřehlédnutelnou podobu. Každý miniaturní detail kované kliky nebo koule se stane součástí daného prostoru. Využijte vysokou kvalitu zpracování a dopřejte si odpovídající nadstandard.


KOMENTÁŘE (0)

Zatím žádné příspěvky