ZPĚT NA VÝPIS ČLÁNKŮ

Rozetové kování je elegantní!

Rozetové kování je elegantní!

Rozetové kování

Rozetové kované kování je představitelem moderního a novodobého stylu. Je to zapříčiněno oddělenými částmi kliky a zámku. Dva prvky dveřního kování, které je možné instalovat nezávisle na rozteči. V libovolném rozměru působí elegantním dojmem.

Dveřní kované kování v rozetové variantě nabývá nejrůznějších podob. Ať už jde o kliku nebo spodní část zámku. Ta bývá mimochodem hranatá, kulatá, oválná, popřípadě zcela atypická, jako je tomu v tomto případě. Rozetové kování vyrobené ze slitiny kovu na sobě dává znát ruční kovářskou práci.

Historický a dobový vzhled, který může být zasazen do jakéhokoliv interiéru a exteriéru. Rozetové tepané kliky se vyznačují snadnou montáží a příjemnou flexibilitou. Vybírat si lze kované kliky z odlišně barevné oceli, včetně rozdílného tvaru pro jednoduchý a snadný úchop. Moderní řešení cílené na exkluzivitu a tradiční design. Stylové rozetové kování, od něhož je možné očekávat dlouhověkost, pevnost, odolnost a zajímavou cenu.

Kompletní sady rozetového kování, s nimiž dostanou dveře naprosto bezkonkurenční podobu. Kované kování, jež zvelebí vaši nemovitost a přinese vám možnost vysokého zatížení. Vyberte si model lahodící vašemu oku.


KOMENTÁŘE (0)

Zatím žádné příspěvky