ZPĚT NA VÝPIS ČLÁNKŮ

Jak vybrat kované kování?

Jak vybrat kované kování?

Kované kování

je estetickou záležitostí libovolného interiéru a exteriéru. Dveřní kování, jehož hlavním výrobním materiálem je kvalitní a odolná slitina kovu. Očekávat proto můžete odpovídající pevnost, barevnou stálost, ale především originální a působivý vzhled. Tepané kování tvořící tradiční součást této produktové nabídky.

Stylové provedení předurčuje kované kování do působivého a ryze atypického prostředí. Bohaté portfolio pokrývá jak štítové kované kování, tak rozetové kované kování. Doplňky, s nimiž mohou konkrétní dveře nabývat zcela netradičních a oku lahodících podob.

Kované kování

Dveřní kované kování

předkládá hlavně dlouholetou tradici, originalitu a materiál s nádechem pradávné historie. Na první pohled nepřehlédnutelná ruční práce zavánějící kovářským řemeslem.

Tepané kliky, se kterými ve svém domě, bytě, chalupě nebo v dřevěném srubu povznesete úroveň bydlení. Tradiční kované kování je příjemné a zároveň masivní na omak. Kované kliky a koule lehce padnoucí do ruky, s nimiž bude otevírání libovolných dveří jednoduchým a vzhledově dokonalých zážitkem. Kování na dveře, jež přinese vašemu obydlí novou tvář.


KOMENTÁŘE (0)

Zatím žádné příspěvky