Blog


Výhody skleněných dveří

Výhody skleněných dveří

Z minulosti si skleněné dveře do současnosti nepřinesly příliš valnou pověst. Ovšem zdaleka již neplatí, že jsou nepraktické, nevzhledné a především pak nebezpečné pro domácnosti, jež obývají děti. Dnešní skleněné dveře vnášejí do interiéru čistou eleganci, dostatek světla a ani o bezpečí nejmenších se bát nemusíte. Více vám prozradíme v následujících řádcích.

PŘEČÍST

Jak vybrat správné dveře

Jak vybrat správné dveře

Pokud teprve dokončujete úpravy interiéru, je důležité se rozhodnout, jaký typ dveří zvolíme. Dnes je nabídka velmi pestrá. Od klasických otevíracích, přes shrnovací, závěsné až po dveře posuvné. Mnohdy se v jednom domě nebo bytě nachází i několik typů dveří v závislosti na místnosti a prostoru, který máme k dispozici. Jinak vybíráme dveře otevírací, shrnovací, závěsné, či posuvné. Jak vybrat správné dveře si vysvětlíme v dnešním článku.

PŘEČÍST

Analýza: Silné a slabé stránky posuvných dveří

Analýza: Silné a slabé stránky posuvných dveří

Posuvné dveře patří v poslední době k častému řešení menších bytových interiérů. Mimo to vypadají skvěle. Posuvné dveře mají bezesporu své zastánce, kteří na ně nedají dopustit, ale najdou se i tací, kteří by je domů v žádném případě nechtěli. Zatímco jedni je milují, druzí nešetří kritikou. Tak jako vše, mají i posuvné dveře svá pro a proti. V dnešním článku si popíšeme jejich výhody i nevýhody.

PŘEČÍST

Realizace sprchové koutu, dodávka kování

Realizace sprchové koutu, dodávka kování

Dodávka kování a realizace sprchového koutu, zástěn a skleněných dveří

PŘEČÍST